GTM500C2
GTM500C2 HellermannTyton
130-95000.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: CABLE TIE HLDR SNGL SCRW 1/4 BLK
Packaging: Bulk
Color: Black
Size / Dimension: 2.50" L x 1.00" W x 0.21" H (63.5mm x 25.4mm x 5.3mm)
For Use With/Related Products: Grip Ties, 0.500" (12.7mm) Width
Mounting Type: Screw, 1/4"
Material: Nylon, UV Resistant
Type: Single Opening
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE TIE HLDR SNGL SCRW 1/4 BLK, Packaging: Bulk, Color: Black, Size / Dimension: 2.50" L x 1.00" W x 0.21" H (63.5mm x 25.4mm x 5.3mm), For Use With/Related Products: Grip Ties, 0.500" (12.7mm) Width, Mounting Type: Screw, 1/4", Material: Nylon, UV Resistant, Type: Single Opening.