GTM8000-200
GTM8000-200 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 8MM DIA. X 200MM LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.314" Dia x 7.874" L (8.00mm x 200.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 64 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 8MM DIA. X 200MM LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.314" Dia x 7.874" L (8.00mm x 200.00mm), Part Status: Active.