GTM8000-400
GTM8000-400 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 8MM DIA. X 400MM LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.314" Dia x 15.748" L (8.00mm x 400.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 77 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 8MM DIA. X 400MM LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.314" Dia x 15.748" L (8.00mm x 400.00mm), Part Status: Active.