Продукція > MATRIX ORBITAL > GTT35A-TPR-BLM-B0-H1-CS-V5
GTT35A-TPR-BLM-B0-H1-CS-V5
GTT35A-TPR-BLM-B0-H1-CS-V5 Matrix Orbital
get&did=1314
Виробник: Matrix Orbital
Description: LCD TOUCH TFT 3.5" RS232/I2C
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I²C, RS-232
Viewing Area: 72.68mm W x 54.96mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCD TOUCH TFT 3.5" RS232/I2C, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I²C, RS-232, Viewing Area: 72.68mm W x 54.96mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GTT35A-TPR-BLM-B0-H1-CS-V5 GTT35A-TPR-BLM-B0-H1-CS-V5 Виробник : Matrix Orbital get&did=1314 TFT Displays & Accessories 3.5"TFT Resist Touch RS232, 5V, 240nit