GUS-QS0B-02-1002-DB IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 10K Ohm 0.5% 1W ±50ppm/°C BUS 20-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук