GUS-QS0B-02-3600-CB IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 360 Ohm 0.25% 1W ±50ppm/°C BUS 20-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук