GUS-QS0B-03-3400-DD IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 340 Ohm 0.5% 1W ±25ppm/°C BUS 20-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук