GUS-QS8A-00-47R0-GF
GUS-QS8A-00-47R0-GF IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 47 Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±250ppm/°C ISOL 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук