GUS-QS8A-01-2800-JA
GUS-QS8A-01-2800-JA IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 280 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C ISOL 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук