GUS-QS8A-01-2801-JF
GUS-QS8A-01-2801-JF IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 2.8K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C ISOL 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук