GUS-QS8A-02-1002-DA
GUS-QS8A-02-1002-DA IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 10K Ohm 0.5% 0.75W(3/4W) ±50ppm/°C ISOL 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук