GUS-QS8A-03-1203-CA
GUS-QS8A-03-1203-CA IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 120K Ohm 0.25% 0.75W(3/4W) ±25ppm/°C ISOL 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук