GUS-QS8A-03-1503-GF
GUS-QS8A-03-1503-GF IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 150K Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±25ppm/°C ISOL 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук