GUS-QS8A-03-1603-BA
GUS-QS8A-03-1603-BA IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 160K Ohm 0.1% 0.75W(3/4W) ±25ppm/°C ISOL 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук