GUS-QS8A-03-1963-JF
GUS-QS8A-03-1963-JF IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 196K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±25ppm/°C ISOL 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук