GUS-QS8B-00-1102-J
GUS-QS8B-00-1102-J IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 11K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±250ppm/°C BUS 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук