GUS-QS8B-01-2800-C
GUS-QS8B-01-2800-C IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 280 Ohm 0.25% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C BUS 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук