GUS-QS8B-01-2801-D
GUS-QS8B-01-2801-D IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 2.8K Ohm 0.5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C BUS 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук