GUS-QS8B-01-5622-GF
GUS-QS8B-01-5622-GF IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 56.2K Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C BUS 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук