GUS-QS8B-02-1002-G
GUS-QS8B-02-1002-G IRC (TT electronics)
qsop.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 10K Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±50ppm/°C BUS 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук