GUS-QS8BLF-01-1002-J IRC (TT electronics)
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 10K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C BUS Molded 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Відгуки про товар
Написати відгук