Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > GUS-SS8ALF-03-1002-BB
GUS-SS8ALF-03-1002-BB
GUS-SS8ALF-03-1002-BB IRC (TT electronics)
soic.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 10K Ohm 0.1% 0.8W ±25ppm/°C ISOL 16-Pin SOIC Gull Wing SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук