GUS-SS8B-01-2102-JD
GUS-SS8B-01-2102-JD IRC (TT electronics)
soic.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 21K Ohm 5% 0.8W ±100ppm/°C BUS 16-Pin SOIC Gull Wing SMD Tube
Написати відгук