GUS-SS8B-02-1500-FF
GUS-SS8B-02-1500-FF IRC (TT electronics)
soic.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 150 Ohm 1% 0.8W ±50ppm/°C BUS 16-Pin SOIC Gull Wing SMD Tube
Написати відгук