GUS-SS8B-02-5102-DC
GUS-SS8B-02-5102-DC IRC (TT electronics)
soic.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 51K Ohm 0.5% 0.8W ±50ppm/°C BUS 16-Pin SOIC Gull Wing SMD Tube
Написати відгук