Продукція > GENASUN > GV-5-PB-12V
GV-5-PB-12V
GV-5-PB-12V Genasun
GV-5_Datasheet-2018.pdf
Виробник: Genasun
Description: 5A Solar Charger MPPT 12V Pb
Packaging: Box
Battery Cell Size: 12V
Size / Dimension: 4.30" L x 2.20" W x 0.90" H (109.22mm x 55.88mm x 22.86mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 27V
Type: Solar Charger
Termination Style: Terminal Block
Battery Chemistry: Lead Acid
Power - Max: 65W
Charge Time: 2 Hrs
Voltage - Nominal: 12V
Charge Current - Max: 5A
Part Status: Active
Number of Cells: 4
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5A Solar Charger MPPT 12V Pb, Packaging: Box, Battery Cell Size: 12V, Size / Dimension: 4.30" L x 2.20" W x 0.90" H (109.22mm x 55.88mm x 22.86mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 27V, Type: Solar Charger, Termination Style: Terminal Block, Battery Chemistry: Lead Acid, Power - Max: 65W, Charge Time: 2 Hrs, Voltage - Nominal: 12V, Charge Current - Max: 5A, Part Status: Active, Number of Cells: 4.