Продукція > GENASUN > GVB-8-PB-12V-PCB MPPT
GVB-8-PB-12V-PCB MPPT
GVB-8-PB-12V-PCB MPPT Genasun
GVB-8-PCB_Datasheet.pdf
Виробник: Genasun
Description: BATT CHRGR SOLAR CHRGR 12V 8A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Size / Dimension: 5.50" L x 2.50" W x 1.20" H (139.7mm x 63.5mm x 30.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 5V ~ 12V
Type: Solar Charger
Termination Style: Screw Terminal
Battery Chemistry: Lead Acid
Power - Max: 105W
Voltage - Nominal: 12V
Charge Current - Max: 8A
Part Status: Active
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHRGR SOLAR CHRGR 12V 8A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Size / Dimension: 5.50" L x 2.50" W x 1.20" H (139.7mm x 63.5mm x 30.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 5V ~ 12V, Type: Solar Charger, Termination Style: Screw Terminal, Battery Chemistry: Lead Acid, Power - Max: 105W, Voltage - Nominal: 12V, Charge Current - Max: 8A, Part Status: Active.