GVSBPIT25B
GVSBPIT25B APC by Schneider Electric
GVSBPIT25B_document-3172502.pdf
Виробник: APC by Schneider Electric
UPS - Uninterruptible Power Supplies Galaxy VS Maintenance Bypass Cabinet w input transformer 25kW 480V or 600V in, 208V out, 59in tall
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук