GVSBPOT100T
GVSBPOT100T APC by Schneider Electric
GVSBPOT100T_document-3173023.pdf
Виробник: APC by Schneider Electric
UPS - Uninterruptible Power Supplies Galaxy VS Maintenance Bypass Cabinet with output transformer 100kW 480V in, 208V out, 77.6in tall
Написати відгук