GVSBPOT50B
GVSBPOT50B APC by Schneider Electric
GVSBPOT50B_document.pdf
Виробник: APC by Schneider Electric
UPS - Uninterruptible Power Supplies Galaxy VS Maintenance Bypass Cabinet with output transformer 50kW 480V in, 208V out, 59in tall
Написати відгук