GW11046-1
GW11046-1 Gateworks Corporation
Виробник: Gateworks Corporation
Description: SBC 800MHZ 2 CORE 1GB RAM
Power (Watts): 4W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.400" x 3.900" (35.00mm x 110.00mm)
Speed: 800MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Core Processor: Cavium Octeon TX ARMv8 64-bit
Expansion Site/Bus: I²C, Mini-PCIe
Ethernet: GbE (1)
USB: USB 3.0 (1)
Digital I/O Lines: 4
Number of Cores: 2
RAM Capacity/Installed: 1GB
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SBC 800MHZ 2 CORE 1GB RAM, Power (Watts): 4W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.400" x 3.900" (35.00mm x 110.00mm), Speed: 800MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Core Processor: Cavium Octeon TX ARMv8 64-bit, Expansion Site/Bus: I²C, Mini-PCIe, Ethernet: GbE (1), USB: USB 3.0 (1), Digital I/O Lines: 4, Number of Cores: 2, RAM Capacity/Installed: 1GB, Part Status: Active.