GWCR0402-47KFT10
GWCR0402-47KFT10 IRC (TT electronics)
dfrtyui87.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 0402 47K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GWCR0402-47KFT10 GWCR0402-47KFT10 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics GWCR-1129318.pdf Thick Film Resistors - SMD 0.063W 47K Ohm 1%