GWCR0603-27KFT5
GWCR0603-27KFT5 IRC (TT electronics)
gwcr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 0603 27K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GWCR0603-27KFT5 GWCR0603-27KFT5 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics GWCR-1129318.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/10W 27K Ohm 1%