GWCR0603-47RFT5
GWCR0603-47RFT5 Welwyn Components / TT Electronics
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Thick Film Resistors - SMD 1/10W 47 Ohm 1%
на замовлення 49980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thick Film 0603 47 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GWCR0603-47RFT5 GWCR0603-47RFT5 Виробник : IRC (TT electronics) gwcr.pdf Res Thick Film 0603 47 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R