GWCR0805-10MFT5
GWCR0805-10MFT5 IRC (TT electronics)
gwcr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 0805 10M Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GWCR0805-10MFT5 GWCR0805-10MFT5 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics TTRB_S_A0010064762_1-2565540.pdf Thick Film Resistors - SMD 1/8W 10M Ohm 1%