GWCR0805-10RFT5
GWCR0805-10RFT5 Welwyn Components / TT Electronics
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Thick Film Resistors - SMD 1/8W 10 Ohm 1%
на замовлення 47958 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thick Film 0805 10 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±400ppm/°C Pad SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GWCR0805-10RFT5 GWCR0805-10RFT5 Виробник : IRC (TT electronics) gwcr.pdf Res Thick Film 0805 10 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±400ppm/°C Pad SMD T/R