GWCR0805-20KFT5
GWCR0805-20KFT5 Welwyn Components / TT Electronics
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Thick Film Resistors - SMD 1/8W 20K Ohm 1%
на замовлення 54622 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thick Film 0805 20K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GWCR0805-20KFT5 GWCR0805-20KFT5 Виробник : IRC (TT electronics) gwcr.pdf Res Thick Film 0805 20K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R