GWCR0805-536KFT5
GWCR0805-536KFT5 IRC (TT electronics)
gwcr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 0805 536K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук