GWCR0805-680RFT5
GWCR0805-680RFT5 IRC (TT electronics)
gwcr.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thick Film 0805 680 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GWCR0805-680RFT5 GWCR0805-680RFT5 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics Thick Film Resistors - SMD 1/8W 680 Ohm 1%