GWCR1206-10RFT5
GWCR1206-10RFT5 Welwyn Components / TT Electronics
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Thick Film Resistors - SMD 1/4W 10 Ohm 1%
на замовлення 692 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thick Film 1206 10 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±400ppm/°C Pad SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GWCR1206-10RFT5 GWCR1206-10RFT5 Виробник : IRC (TT electronics) gwcr.pdf Res Thick Film 1206 10 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±400ppm/°C Pad SMD T/R