Продукція > VISHAY > GWS22042530J
GWS22042530J
GWS22042530J VISHAY
GWS.PDF
Виробник: VISHAY
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; 253Ω; 160W; ±5%; Ø22.3x165mm; L: 165mm
Body dimensions: Ø22.3x165mm
Length: 165mm
Diameter: 22.3mm
Tolerance: ±5%
Type of resistor: wire-wound
Power: 160W
Resistance: 253Ω
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; 253Ω; 160W; ±5%; Ø22.3x165mm; L: 165mm, Body dimensions: Ø22.3x165mm, Length: 165mm, Diameter: 22.3mm, Tolerance: ±5%, Type of resistor: wire-wound, Power: 160W, Resistance: 253Ω.