GX-12MLUB-C5
GX-12MLUB-C5 Panasonic Industrial Automation Sales
GX-U%2CFU.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: SENSOR PROX INDUCT 6.4MM CYLIND
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M12
Output Type: NPN-NC, 2-Wire
Sensing Distance: 0.252" (6.4mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 12V ~ 24V
Indicator: LED
Response Frequency: 650Hz
Написати відгук
Description: SENSOR PROX INDUCT 6.4MM CYLIND, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M12, Output Type: NPN-NC, 2-Wire, Sensing Distance: 0.252" (6.4mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 12V ~ 24V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED, Response Frequency: 650Hz, Part Status: Obsolete.