GX-H12B-P-C5
GX-H12B-P-C5 Panasonic Industrial Automation Sales
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: SENSOR PROX INDUCTIVE 3.3MM MOD
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: PNP-NC, 3-Wire
Sensing Distance: 0.13" (3.3mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 12V ~ 24V
Material - Body: Plastic
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP68
Indicator: LED
Response Frequency: 500Hz
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PROX INDUCTIVE 3.3MM MOD, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: PNP-NC, 3-Wire, Sensing Distance: 0.13" (3.3mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 12V ~ 24V, Material - Body: Plastic, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP68, Indicator: LED, Response Frequency: 500Hz.