GX-M12A-U-Z
GX-M12A-U-Z Panasonic Industrial Automation Sales
gx-m_e_cata.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: SENSOR PROX INDUCTIVE 1.6MM CYL
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M12
Output Type: NPN-NO, 2-Wire
Sensing Distance: 0.063" (1.6mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 12V ~ 24V
Material - Body: Nickel-Plated Brass
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP67, IP69K
Indicator: LED
Response Frequency: 5kHz
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PROX INDUCTIVE 1.6MM CYL, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M12, Output Type: NPN-NO, 2-Wire, Sensing Distance: 0.063" (1.6mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 12V ~ 24V, Material - Body: Nickel-Plated Brass, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, IP69K, Indicator: LED, Response Frequency: 5kHz, Part Status: Obsolete.