GX0S6D104MATD
GX0S6D104MATD AVX Corporation
GX03_Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP THIN FILM 0.1UF 6.3V 0301
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 0.1uF X5R 0301 20% Tol.
Інші пропозиції GX0S6D104MATD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GX0S6D104MATD GX0S6D104MATD Виробник : AVX GX0S-775915.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 0.1uF X5R 0301 20% Tol