Продукція > MURATA ELECTRONICS > GXT188R60G106ME13D
GXT188R60G106ME13D
GXT188R60G106ME13D Murata Electronics
GXT188R60G106ME13_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 4VDC 10uF 20% X5R AEC-Q200
на замовлення 2821 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук