Продукція > MURATA ELECTRONICS > GXT32EC81A476KE13L
GXT32EC81A476KE13L
GXT32EC81A476KE13L Murata Electronics
GXT32EC81A476KE13_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 10VDC 47uF 10% X6S AEC-Q200
на замовлення 1438 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук