Продукція > NICHICON > GYA1E101MCQADNGS
GYA1E101MCQADNGS
  • GYA1E101MCQADNGS
  • GYA1E101MCQADNGS
GYA1E101MCQADNGS NICHICON
GYA.pdf
Виробник: NICHICON
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 7.7mm; 100uF; 25VDC; 1.4A; SMD; ESR: 30mΩ; ±20%
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Type of capacitor: hybrid
Capacitance: 100µF
Height: 7.7mm
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x7.7mm
ESR value: 30mΩ
Operating current: 1.4A
Operating voltage: 25V DC
Tolerance: ±20%
на замовлення 900 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 7.7mm; 100uF; 25VDC; 1.4A; SMD; ESR: 30mΩ; ±20%, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Type of capacitor: hybrid, Capacitance: 100µF, Height: 7.7mm, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x7.7mm, ESR value: 30mΩ, Operating current: 1.4A, Operating voltage: 25V DC, Tolerance: ±20%.