Продукція > NICHICON > GYA1J220MCWADNGS
GYA1J220MCWADNGS
GYA1J220MCWADNGS NICHICON
Виробник: NICHICON
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; -55÷125°C; ±20%; 22uF; 63VDC; SMD; Ø6.3x7.7mm
Type of capacitor: hybrid
Operating temperature: -55...125°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 63V DC
Mounting: SMD
Body dimensions: Ø6.3x7.7mm
Diameter: 6.3mm
Height: 7.7mm
на замовлення 900 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; -55÷125°C; ±20%; 22uF; 63VDC; SMD; Ø6.3x7.7mm, Type of capacitor: hybrid, Operating temperature: -55...125°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 63V DC, Mounting: SMD, Body dimensions: Ø6.3x7.7mm, Diameter: 6.3mm, Height: 7.7mm.