Продукція > NICHICON > GYB1E331MCQADNGS
GYB1E331MCQADNGS
  • GYB1E331MCQADNGS
  • GYB1E331MCQADNGS
GYB1E331MCQADNGS NICHICON
GYB.pdf
Виробник: NICHICON
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 10mm; 330uF; 25VDC; 2.5A; SMD; ESR: 20mΩ; ±20%
Mounting: SMD
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x10mm
Height: 10mm
ESR value: 20mΩ
Operating current: 2.5A
Operating voltage: 25V DC
Type of capacitor: hybrid
Capacitance: 330µF
на замовлення 424 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 10mm; 330uF; 25VDC; 2.5A; SMD; ESR: 20mΩ; ±20%, Mounting: SMD, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x10mm, Height: 10mm, ESR value: 20mΩ, Operating current: 2.5A, Operating voltage: 25V DC, Type of capacitor: hybrid, Capacitance: 330µF.